Barista Cup Ostrava 2013

Barista Cup Ostrava je soutěž kaváren z Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje, v přípravě kávy.

Uvidíme se 23. září 2017!


Kdy & za kolik

Těšíme se na vás 23. září 2017
a to opět v Trojhalí (ústředna)

Vstup je zdarma.

Pravidla

Pravidla soutěže ke stažení.

Kontakt

Facebook!

Všechno důležité najdete na naší Facebookovské stránce

A samozřejmě také na Facebookové stránce události.

Scény

  • Laura Coffee Stage – soutěžní scéna
  • Oxalis Coffee Stage – doprovodné programy, přednášky, workshopy
  • Balmeto Cupping Stage – cupping 12 pražíren

Zóny

  • Food and Drink
  • Dětská zóna

Porota

  • Štěpán Neubauer
  • Adam Neubauer
  • Michal Křižka
  • Michal Molčan
  • Tomáš Konečný
  • Jaroslav Rajoš

Pražírny

Unikátní seskupení v Ostravě.

  • Dos Mundos
  • DoubleShot
  • Brick City Coffee
  • Coffee Culture
  • Penerini
  • La Bohéme
  • Nordbeans
  • Oxalis
  • Amares Coffee
  • Fifty Beans
  • Laura Coffee
  • Climpons and Sons Coffee Roasters (Londýn)

Doprovodný program

  • Masérna Na dlani
  • Odlití pamětních mincí
  • Chill out zóna s květinovým workshopem
  • Káva na Knopp - Marek Knopp ze Znojma se svým kávovým příběhem a workshopem PŘIPRAV SI DOMA SUPER KAFE
  • Kávový fotokoutek
Přijďte i vy podpořit svou kavárn

Laura Coffee Stage

  • 9:00
    slavnostní zahájení akce
  • 9:30—11:15 (blok1)
    BLACK KALE SUPERFOOD BAR – Jana Fiziová (Ostrava)
    ROŽNOVSKÉ PIVNÍ LÁZNĚ – Jana Indráková (Rožnov pod Radhoštěm)
    COFFEE CULTURE – Jonáš Moravec (Ostrava)
    MALÉ CAFÉ – Šárka Bolatzká (Krnov)
  • 12:10—13:35 (blok 2)
    U ČERNÉHO STROMU – Jana Šlancarová (Ostrava)
    TUCAN CAFÉ – Jan Kopřiva (Valašské Meziříčí)
    MÁMA MELE KAFE – Zdislav Josifko (Opava)
  • 14:10—15:20 (blok 3)
    COFFEE CULUTURE – Tomáš Taussig (Ostrava)
    MALÉ CAFÉ – Veronika Biskupová (Krnov)
    PIKOLA – Jiří Giesl (Šumperk)
  • 17:00
    vyhlášení výsledků

Small Talk proběhne po každém soutěžním vystoupení baristy na OXALIS STAGE.

Oxalis Stage

  • 9:15
    zahájení programu
  • 10:50
    Dripper V60 — workshop přípravy kávy — Jana Knapíková (Laura Coffee)
  • 11:45
    Káva NA KNOPP — Moccha Master workshop přípravy kávy – Marek Knopp (Znojmo)
  • 12:30
    Chemex — workshop přípravy kávy
  • 13:35
    French press — workshop přípravy kávy — Jana Knapíková (Laura Coffee)
  • 14:30
    workshop přípravy esspressa
  • 15:30
    workshop přípravy cappuccina a latté art

V průběhu celého dne zde budou probíhat small talks soutěžících baristů a rozhovory s pražírnami.

Balmeto Cupping Stage

  • 9:45—10:30
    Fifty Beans (Brno)
  • 10:30—11:15
    La Bohéme (Praha)
  • 10:45—11:30
    Laura Coffee (Ostrava)
  • 11:30—12:15
    Dos Mundos (Praha)
  • 11:45—12:30
    Nordbeans (Liberec)
  • 12:30—13:15
    Penerini (Brno)
  • 12:45—13:30
    Climpson and Sons (Londýn)
  • 13:30—14:15
    Oxalis
  • 13:45—14:30
    DoubleShot (Praha)
  • 14:30—15:15
    Amáres Coffee (Poděbrady)
  • 14:45—15:30
    Square Mile (Londýn)

Doprovodný program

  • BALMETO dětem — po celý den sběr kelímků
    15:00 kreativní tvoření z kelímků
  • Kavárny naživo — po celý den workshop vázání květinových čelenek
  • Masérna Na dlani — odpočinek a relaxace
  • Vysoká škola báňská — odlití pamětních mincí
  • Fotokoutek

Generální partneři

Hlavní partneři

Dodavatelé technologií

Mediální partneři

Partneři